Telefon : Tel :  0(224) 240 03 05 -06 

Dr. Cengiz Bozkurt

1970 yılında Tunceli’nin Hozat ilçesinde doğan doktorumuz 1986 yılında liseyi 1992 yılında ise İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ni bitirdi.1997 yılına kadar pratisyen hekimlik yaptı.1997-2003 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’ndeki ihtisasını tamamladı.

2003-2005 yılları arasında Konur Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Uzmanı olarak, 2005-2007 yılları arasında ise kurucu ortak olduğu Esteticare Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi merkezinde çalıştı.2007-2013 yılları arasında ise Medicalpark Bursa Hastanesinde çalıştı. Şu anda Dr. Cengiz Bozkurt Kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. Baş-Boyun cerrahisi alanında, el cerrahisi ve mikro cerrahi alanında ciddi birikim ve tecrübeye sahip olan doktorumuz özellikle yüz bölgesi estetikleri ve meme bölgesi estetiklerinde de kendisini ispatlamıştır.

Değerli Hastalar,

Ne yazık ki ülkemizde estetik ve güzellik alanında ciddi yasal boşluklar vardır. Her merkezde her türlü tıbbi işlem yapılabiliyor. Sadece maddi amaç güden, estetik konusunda değil yeterli eğitim ve deneyime sahip olmak hekim bile olmayan merkezlerde yaptıracağınız işlemler sırasında oluşabilecek KOMPLİKASYONLAR sonrasında işlem öncesinden çok daha fazla problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle medikal estetik işlemler dediğimiz; botox, dolgu, mezoterapi, lazer uygulamaları, iple estetik işlemleri ve operasyon kategorisine giren işlemleri mutlaka Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığı olan kliniklerde yaptırınız.

Gerek alt yapı-donanım olarak gerekse güler yüzlü ve hasta odaklı personellerimizle yeni kliğimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız…

Opr.Dr.Cengiz BOZKURT